Crossroads: Rock & Blues in IRAN + Everything

موسیقی راک و بلوز در ایران و جهان + همه چیز

شرح اجرای آثار پینک فلوید
نویسنده : یاشار - ساعت ۸:٤٤ ‎ب.ظ روز جمعه ٦ دی ۱۳۸٧
 

 

شروع ماجرا از این قرار بود که کامنتی در وبلاگم گذاشته شد و مرا برای همکاری برای یک اجرا دعوت کرده بود. در ضمن قرار بود در جشن شب یلدای پرشین بلاگ اجرا داشته باشم ولی کنسل شد. من که از کنسل شدن اجرای شب یلدا پکر شده بودم، از این پیشنهاد خوشحال شدم و شروع به تمرین کردیم. هرچند اگر هم کنسل نمیشد این فرصت را از دست نمیدادم.

اینطور بود که با امیر(گیتار) ، طاهر(بیس) و پوریا(درامز) آشنا شدم. با وقت کمی که برای تمرین داشتیم، حدود یک ماه، تمرینات فشرده بود. در این بین مشکلاتی برای پوریا پیش آمد ولی در هر حال ایشان توانستند برای تمرین و اجرا آماده شوند. اسم گروه، به پیشنهاد امیر "پرندگان صلح" نامگذاری شد.

 

شب اجرا

با وجود تبلیغات بسیار کمی که کرده بودیم تقریبا سالن 200 نفری پر شده بود. بیشتر دوستان من هم آمده بودند.

بعد از تاخیر نیم ساعته که به دلیل اضافه کردن صندلی برای حضار پیش آمد برنامه با آهنگ "مانی" شروع شد. قرار بود تمام سالن خاموش باشد و وقتی 4 نفرمان روی صحنه رفتیم و ریتم اول آهنگ را زدیم، سالن روشن شود ولی وقتی به روی صحنه رفتیم تاریکی بیش از اندازه بود به طوری که من به میکروفن نصب شده برای درامز برخورد کردم که نزدیک بود کنده شود. به هر بدبختی بود سازم را پیدا کردم و شروع به زدن کردیم ولی از نور خبری نبود. من کورمال کورمال جای پرده های گیتار را پیدا کردم ولی همچنان تاریک بود که فکر میکنم بیش از نیم دقیقه طول کشید تا بالاخره نور آمد.

در آنتراک بود که به گفته مسئول نور، فهمیدیم در ابتدای برنامه، یک نفر پایش به سیمهای برق گیر کرد و تمام برق قطع شده بود ولی بقیه برنامه بدون مشکل خاصی اجرا شد.

 

از تمام دوستانی که به این برنامه آمده بودن تشکر میکنم و میخواهم نظرشان را راجع به این اجرا بنویسند.


 
comment نظرات ()